Firma

Nasza firma jest obecna w branży IT od 1997 roku, a od 2003 r. specjalizujemy się również w sprzedaży i serwisie kas oraz urządzeń fiskalnych.
Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym i serwisem firm Novitus i Posnet. Ci wiodący na rynku producenci kas i urządzeń fiskalnych powierzyli nam te zadania, gdyż wysoko oceniają nasze doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność w wykonywaniu zleceń.
Oferujemy kompleksową opiekę serwisową w pełnym zakresie (gwarancyjną i pogwarancyjną) – sprzętu fiskalnego, komputerowego oraz oprogramowania.
Nasi doświadczeni i mobilni serwisanci wykonują usługi serwisowe również u klienta na miejscu.
Wykonujemy szkolenia i wdrożenia systemów w zależności od potrzeb klientów.
Prowadzimy doradztwo dla osób rozpoczynających działalność w zakresie doboru sprzętu fiskalnego, możliwości jego współpracy z oprogramowaniem do prowadzenia sprzedaży.
Posiadamy w ofercie drukarki kodów kreskowych (drukarki etykiet), wagi, czytniki kodów kreskowych, materiały eksploatacyjne. Bez problemu dopasowujemy ich ofertę do potrzeb i preferencji kupującego.
Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Insert.Wdrażamy programowe rozwiązania do zarządzania firmą, w oparciu o oprogramowanie tej firmy (Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant).