O naszej firmie

Krótko o naszej firmie

KOMFOX Komputery istnieje od 1997r. Ponad 25 lat doświadczenia na niełatwym rynku, pozwoliło nam zmierzyć się z wieloma wyzwaniami informatycznymi. Obecnie głównym zakresem działalności firmy jest wspieranie lokalnych firm i instytucji w zakresie szeroko rozumianej informatyki.

Od hostingu stron www, poczty elektronicznej, poprzez dostawy, montaż, kompleksowe wdrożenia serwerów sieciowych opartych ma MS Windows lub dystrybucje Linux, sprzedaż i serwis kas fiskalnych, po projekty i wykonawstwo instalacji alarmowych, rejestratorów czasu pracy, monitoringu przemysłowego, kontroli dostępu, sieci światłowodowych i telefonicznych.

Obecnie załoga KOMFOX to 6 kompetentnych osób, których zakres obowiązków pokrywa się tak aby zapewnić stałe wsparcie pomimo oczywistych przerw w pracy poszczególnych pracowników (urlopy, zwolnienia lekarskie).

Autoryzowany partner InsERT

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Insert. Wdrażamy programowe rozwiązania do zarządzania firmą, w oparciu o oprogramowanie tej firmy (Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant).

Nasi klienci

Cieszymy się z wieloletniej współpracy i zaufania jakim obdarzyło nas wiele firm a wśród nich: